На главную

Наш сосед баллотируется в Киевраду.

Росковшенко А.Ю. кандидат в депутаты в Киевраду по мажоритарному округу №25
  
Секция:
Сообщений: 0
Репутация:
Дата регистрации:
Шановні сусіди! Я, як і ви, мешканець містечка Комфорт Таун. Хочу запропонувати свою кандидатуру у депутати до Київради, від нашого виборчого округу №25. Якщо хочеш гарно щось зробити, роби це сам! В нашому районі багато проблем і потреб. Я народився і виріс в Києві, в Дніпровському районі і мені не приємно спостерігати, як наше місто з року в рік обкрадають "пузаті" чиновники. Дивлячись, як врешті решт, вдалося побудувати красу всередині Комфорт Тауну і підтримувати її належним чином, при сплаті майже тих самих податків, виникає питання, чому інші вулиці нашого району досі такі брудні і занедбані? Чи буде далі таке ж дбайливе ставлення до нашого КТ з боку адміністрації, коли останню чергу розпродадуть і ми вже перестанемо бути "живою" рекламою для потенційних інвесторів. За освітою я архітектор і мені вдвічі не приємно дивитись, як паскудять наші вулиці хаотичною забудовою, порушуючи при цьому всі нормативні бази. Я молодий батько і мене також дуже турбують питання дитячих садочків, шкіл та надання медичних послуг в нашому районі. Все перераховане звичайно лише тільки початок списку проблем і потреб. Певен, що кожне питання можна вирішити, якщо хоча б комусь із новостворених депутатів це буде небайдуже. Прошу вас підтримати мене на цих виборах і "наш" голос буде лунати для вирішення наших спільних проблем. Головна задача депутата, це почути питання виборців і зробити все можливе для їх вирішення. Тому, хочу запропонувати, всім хто небайдужий, організувати спільну зустріч, для особистого знайомства та обговорення найважливіших питань, найближчим часом. Нижче ви можете ознайомитись з моєю біографією. Дякую за Увагу! [spoiler=Спойлер] [u][b]Біографія[/b][/u] Анатолій Росковшенко народився 29 червня 1982 року в Києві у родині викладачів. В 1999 закінчив середню школу № 125 м. Києва. В 2004 році отримав диплом архітектора з відзнакою у Київському Національному університеті будівництва та архітектури, а в 2009 успішно закінчив аспірантуру того ж університету та отримав звання кандидата наук. Є офіцером запасу. Окрім цього, за шкільні роки Анатолій встиг здобуту музичну освіту та отримав звання кандидата в майстри спорту із шахів. Вільно володіє українською, російською та англійською мовами. Веде активну громадську діяльність у складі Всеукраїнської громадської організації «Сила Країни». Зокрема приймає активну участь в антикорупційних акціях ВГО проти незаконного скуповування землі та незаконної забудови в місті Києві. Підтримує програму Петра Порошенка «Жити по-новому» та його політичну діяльність. Найголовнішим завданням своєї діяльності в міській раді міста Києва, вважає підвищення якості життя всіх мешканців свого виборчого округу, шляхом ініціювання вирішення саме тих потреб, які самі мешканці вважають найбільш пріоритетними.[/spoiler]
Редактировалось: 3 раз (Последний: 13 мая 2014 в 21:02)
Секция:0502
Сообщений: 225
Репутация: 80
Дата регистрации:
2012-03-02
Вопрос - работали ли Вы по профессии? Если да, то почему нет в биографии? Если нет, то откуда деньги на квартиру в КТ?
Секция:0209
Сообщений: 139
Репутация: 78
Дата регистрации:
2014-03-25
[b]Росковшенко А.Ю.[/b], знаю в целом, так сказать, как все работает в партиях... так вот к большому сожалению, делать то, что как Вам кажется правильно, с моральной, гражданской или еще какой либо позиции - Вам так просто не дадут... самый простой пример киоски возле КТ..... могут дать 100% что эту проблему Вы не решите, потому как знаю кто имеет к ним отношение и знаю точно что этот уровень Вы просто не потяните...Вам просто "скажут", что сюда лезть не нужно.... Ни в коим случае Вас не обвиняю и не пытаюсь Вас как-то оскорбить, надеюсь Вы современный, с правильными взглядами.... но лично я для себя давно сделал вывод (основанный на знание "как там все устроено"), что во власть идут только для того, чтобы пилить бюджетные деньги...поэтому не голосую ни за кого... Вам удачи
Проверенный инвестор
Секция:0503
Сообщений: 371
Репутация: 61
Дата регистрации:
2012-03-02
и еще вопрос (первый, который возник при входе в комплекс) - зачем вешать свою растяжку на воротах КПП1? или это для того, чтобы они все у нас стали "красивые" от растяжек других кандидатов? у Вас в биографии есть ссылки на 1 программу (Порошенко) и 1 полит.силу, сделайте, пожалуйста, под ними активные гиперссылки, чтобы можно было почитать, ознакомиться и задавать Вам предметные вопросы.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 13 мая 2014 в 19:14)
Секция:0209
Сообщений: 139
Репутация: 78
Дата регистрации:
2014-03-25
[quote=Kathy]зачем вешать свою растяжку на воротах КПП1[/quote] еще интересно...если это рассматривать, как рекламу, тогда кто получил за это деньги )))
Секция:
Сообщений: 0
Репутация:
Дата регистрации:
[b]Росковшенко А.Ю.[/b], що конкретно ви зробили окрім того, що милуєтесь Комфорт Тауном? Наприклад, можете допомогти вже зараз прибрати незаконно встановлені ларьки навпроти КТ та засіяти газон на те місце, як це було ще в минулому році. Тільки чомусь в проблемних темах раніше вас жодного разу не було..
Секция:
Сообщений: 0
Репутация:
Дата регистрации:
[quote=DinAlt] Вопрос - работали ли Вы по профессии? Если да, то почему нет в биографии? Если нет, то откуда деньги на квартиру в КТ? [/quote] Работаю со второго курса университета, начинал помощником архитектора, с 2007г. работал на позиции главного архитектора проектов в компаниях СНОП МАА и UTG. В 2010 году мы с женой открыли своё архитектурное бюро (сайт: roskoshdesign.com), чем и занимаемся по сей день. Проектируем частные дома и дизайн проекты интерьеров. Не указал, потому что биография писалась для ТВК (Територіальна Виборча Комісія), а там четкие требования. "Темных" пятен в биографии нет, так что отвечу на все вопросы )
Проверенный инвестор
Секция:0505
Сообщений: 1068
Репутация: 750
Дата регистрации:
2013-09-19
Ви тільки сьогодні зареєструвались, написали кілька непотрібних постів і одразу просите проголосувати за Вас. [quote=Росковшенко А.Ю.]Дивлячись, як врешті решт, вдалося побудувати красу всередині Комфорт Тауну і підтримувати її належним чином, при сплаті майже тих самих податків, виникає питання, чому інші вулиці нашого району досі такі брудні і занедбані?[/quote] А після цієї фрази одразу видно, що Ви не цікавились життям КТ і не бачили, яким чином підтримується ця краса. Тобто Вас не цікавив Ваш дім, а ми маємо повірити, що Вас турбує життя цілого Києва?
Україна починається з тебе!
Секция:0209
Сообщений: 139
Репутация: 78
Дата регистрации:
2014-03-25
Не ну че, биография - сказка, чисто биография политика вот к примеру биография Порошенко в Вики [i] Получив высшее образование, Порошенко начал собственный бизнес по продаже какао-бобов. В 1990-е годы он приобрёл несколько кондитерских предприятий. Впоследствии объединил их в группу «Рошен», ставшую крупнейшим производителем кондитерских изделий на Украине[/i] а на какие деньги или с чьей помощью так об этом знать необязательно )))
Редактировалось: 1 раз (Последний: 13 мая 2014 в 20:33)
Секция:
Сообщений: 0
Репутация:
Дата регистрации:
[quote=Molot] [quote=Kathy]зачем вешать свою растяжку на воротах КПП1[/quote] еще интересно...если это рассматривать, как рекламу, тогда кто получил за это деньги ))) [/quote] Никому, ничего за это не платил.
Проверенный инвестор
Секция:0401
Сообщений: 298
Репутация: 88
Дата регистрации:
2012-03-21
[quote=Kathy]зачем вешать свою растяжку на воротах КПП1?[/quote] + [quote=Росковшенко А.Ю.]Никому, ничего за это не платил.[/quote] Т.е., я правильно понимаю, что Ваша реклама не совсем законно красуется?
_______________________________ "Все проходит, и это пройдет" (c)
Секция:
Сообщений: 0
Репутация:
Дата регистрации:
[quote=ЮрийЛ.] [quote=Kathy]зачем вешать свою растяжку на воротах КПП1?[/quote] + [quote=Росковшенко А.Ю.]Никому, ничего за это не платил.[/quote] Т.е., я правильно понимаю, что Ваша реклама не совсем законно красуется? [/quote] Абсолютно законно, потому что это не реклама, а информация от соседа - соседям.
Проверенный инвестор!
Секция:0603
Сообщений: 936
Репутация: 16
Дата регистрации:
2012-04-07
А я уже было подумал что Дарт Вейдер наш сосед...
Секция:
Сообщений: 0
Репутация:
Дата регистрации:
[quote=nasqka] Ви тільки сьогодні зареєструвались, написали кілька непотрібних постів і одразу просите проголосувати за Вас. [quote=Росковшенко А.Ю.]Дивлячись, як врешті решт, вдалося побудувати красу всередині Комфорт Тауну і підтримувати її належним чином, при сплаті майже тих самих податків, виникає питання, чому інші вулиці нашого району досі такі брудні і занедбані?[/quote] А після цієї фрази одразу видно, що Ви не цікавились життям КТ і не бачили, яким чином підтримується ця краса. Тобто Вас не цікавив Ваш дім, а ми маємо повірити, що Вас турбує життя цілого Києва? [/quote] Цікавлюсь, бачив і бачу! Живемо ми тут нещодавно, але сподіваюсь будемо жити в КТ довго. Тому і вважаю всі проблеми КТ своїми проблемами.
Проверенный инвестор
Секция:0205
Сообщений: 3447
Репутация: 889
Дата регистрации:
2013-06-11
[quote=Росковшенко А.Ю.]Тому і вважаю всі проблеми КТ своїми проблемами.[/quote] Будьте добры, что Вы имели ввиду?: 1. 2. 3. 4. 5.
Изучение Библии по урокам http://biblefact.info/ или просмотр программы http://biblefact.info/arhiv-video-2/
В начало страницы 
|
Перейти на форум:
Наверх >>
Помощь - Правила сайта
Все материалы были взяты в свободном распространении в сети Интернет, и предназначены только для ознакомления. Все права на материалы принадлежат их авторам. Администрация сайта ctown.com.ua не несёт никакой ответственности за дальнейшее использование материалов. Если какой нибудь материал нарушает ваши авторские права, то просто свяжитесь с нами и мы удалим его с сайта!
Создание и поддержка сайта: holidays-co@ya.ru
Комьюнити Комфорт Тауна © 2013-2019