На главную
https://architecdesign.com/

Нотаріус Магомедова - непрофесіонал

Негативний досвід не тільки з питань квартир

Секция:1106
Дата регистрации:
2013-07-28
Звернулася до місцевого нотаріуса Магомедової з питання оформлення спадщини. Мені оформили заяву про прийняття спадщини, упевнивши, що це і є документ, який мені потрібен. З самою Магомедовою я не мала можливості проконсультуватись, усі питання вирішуються через її асистенток. Хоча я була налаштована спочатку на консультацію (звичайно ж, платну), а потім на оформлення документів. Коли на днях я вирішила продати успадковане майно, виявилось, що справи про спадок у мене немає, заява - це лише перший крок. Телефоном Магомедова сказала, що не займається справами спадщини взагалі. У зв‘язку з цим я вважаю, що Магомедова не надала мені усієї інформації щодо моєї справи (або приховала її, щоб оформити заяву, оформляти яку вона має право), тим самим дезорієнтувавши мене і поставивши у незручне становище. Вона мала одразу попередити, що не займається справами спадку, а не брати 500 грн. за оформлення заяви, якої недостатньо для отримання права на спадщину. Закликаю усіх бути обережними з нотаріусом Магомедовою, оскільки її діяльність непрофесійна, а поведінка неетична.
В начало страницы 
Перейти на форум:
Наверх >>
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.
Помощь - Правила сайта
Все материалы были взяты в свободном распространении в сети Интернет, и предназначены только для ознакомления. Все права на материалы принадлежат их авторам. Администрация сайта ctown.com.ua не несёт никакой ответственности за дальнейшее использование материалов. Если какой нибудь материал нарушает ваши авторские права, то просто свяжитесь с нами и мы удалим его с сайта!
Создание и поддержка сайта:
Комьюнити Комфорт Тауна © 2013-2019