На главную
https://architecdesign.com/

Нововведення у ЖК 'Комфорт Таун'

  
Секция:1002
Сообщений: 272
Репутация: 171
Дата регистрации:
2015-02-26
На прохання ініціативної групи інформуємо вас про нововведення, що плануються у комплексі. А саме: [b]Організація навігації по комплексу, встановлення дорожніх знаків та організація одностороннього руху[/b] - дозволить виключити ситуації, коли одночасно не можуть проїхати 2 авто. [b]Модернізація існуючої системи пропуску автомобілів[/b] – дозволить вести детальний облік автомобілів, що заїжджають на територію комплексу, та виявляти порушників [b]Організація пропускного режиму на спільному КПП зі «Спортлайф»[/b] – зробить неможливим доступ в комплекс для клієнтів Спортлайфу. [b]Правила перебування автомобілів в ЖК «Комфорт Таун»[/b] – упорядкує знаходження автомобілів на території комплексу. А також питання про [b]визнання ТОВ «Комфорт-Таун» обслуговуючою організацією[/b] у зв’язку зі змінами у законодавстві. Це надасть компанії необхідні повноваження для втілення змін у комплексі. Щоб детально ознайомитись з нововведеннями, що пропонуються, а також з планом організації дорожнього руху, протоколом зборів та правилами перебування та паркування автомобілів, дивіться документи у вкладенні. Протягом [b]двох тижнів[/b] жителі можуть надсилати свої побажання та зауваження для розгляду ініціативною групою на електронну адресу: parkingkt@gmail.com. Після закінчення цього терміну вас буде проінформовано про дату і місце проведення зборів для прийняття остаточного рішення.[b][/b] https://drive.google.com/file/d/1JatlGqcc0NBXIBtjVHQ54sKV3rsPV-eb/view https://drive.google.com/file/d/1M5tWcDAY-5K2vlvuLmkJVyQEel8W-591/view https://drive.google.com/file/d/1J3Dxf2Kv76pIwpDqcQQJtGYbC0Mweet_/view
Редактировалось: 1 раз (Последний: 6 октября 2018 в 23:08)
Боже, храни психику тех, кто воспринимает меня серьёзно.
Секция:1411
Сообщений: 213
Репутация: 0
Дата регистрации:
2016-08-02
Особенно умиляет идея считать больше трех авто на хату гостевыми. Так и хочется увидеть инициатора сего шедевра и спросить - как же ты живешь без мозгов то? Предлагаю на рассмотрение инициативной идеи - у кого хата больше 60 м2 - считать лишние метры гостевыми, у кого больше двух детей - отправить к бабушке, у кого и жена и любовница в КТ - немедленно переехать в "Родынный затышок"(если шо - это через дорогу).
В начало страницы 
|
Перейти на форум:
Наверх >>
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.
Помощь - Правила сайта
Все материалы были взяты в свободном распространении в сети Интернет, и предназначены только для ознакомления. Все права на материалы принадлежат их авторам. Администрация сайта ctown.com.ua не несёт никакой ответственности за дальнейшее использование материалов. Если какой нибудь материал нарушает ваши авторские права, то просто свяжитесь с нами и мы удалим его с сайта!
Создание и поддержка сайта:
Комьюнити Комфорт Тауна © 2013-2019