На главную
https://architecdesign.com/

28 лютого - благодійний захід для дітей і батьків!

27 февраля 2015 - Wonka
article118.jpg

Наш сусід Максим (http://ctown.com.ua/users/Maximillian) організує благодійний захід для дітей і батьків. Мета заходу - збір коштів на "Сонячний автобус" який буде їздити із плановими рейсами по дитячих будинках нашої України.

Більше детально по лінку.

Далі привожу цитату поста Maximillian'a:

Друзі, нагадую про проведення 28 лютого благодійного заходу для дітей і батьків. Організовуємо його ми - група проекту "Сонячний автобус". На заході будуть майстер-класи по прикрашанню печива для мами до 8-го березня, виготовлення святкової упаковки-орігамі, майстер-клас по виготовленню святкових букетів, квітів, будиночків, інше з підручних матеріалів, які завжди є у домі! (проводить "Вулик ідей") Розважальна програма. Всі кошти, що будуть виручені за квитки та зібрані під час події підуть на реалізацію благодійного проекту "Сонячний автобус".
А поки дітлахи розважатимуться - для дорослих в цьому ж приміщенні буде проведено майстер-клас "ОНТОПСИХОЛОГІЯ, Психо-ємоційна корекція - ключ до розуміння себе та дитини" (як підтримувати ресурсний стан у критичних ситуаціях, різні ролі мами та тата у вихованні, коли "відпускати" від себе дітей, щоб вони стали самостійними та самодостатніми людьми)
Буде весело та корисно для всіх! Приходьте родинами з друзями, запрошуйте знайомих дітлахів! Кількість місць обмежена!
Початковий благодійний внесок - від 150 грн.
З будь-яких питань звертайтесь до мене або до Олі за номером (067) 401-54-84.

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Помощь - Правила сайта
Все материалы были взяты в свободном распространении в сети Интернет, и предназначены только для ознакомления. Все права на материалы принадлежат их авторам. Администрация сайта ctown.com.ua не несёт никакой ответственности за дальнейшее использование материалов. Если какой нибудь материал нарушает ваши авторские права, то просто свяжитесь с нами и мы удалим его с сайта!
Создание и поддержка сайта:
Комьюнити Комфорт Тауна © 2013-2020